خطر سنجی بیماریهای قلبی و عروقی به روش فرامینگهام

پیش بینی ریسک سکته قلبی عروقی در ۱۰ سال آینده

خطرسنجی بیماریهای قلب عروقی قابلیت جدید افزوده شده به نرم افزار HSE و طب کار هویاطب می باشد. این قابلیت که به روش فرامینگهام شاخص هایی همچون جنسیت، چربی، قند و … را آنالیز نموده و نهایتا ریسک سکته قلبی عروقی را در ۱۰ سال آینده برای هرکدام از افراد سازمان نمایش می دهد.

نظریه نهایی هوشمند

پیشنهاد ثبت نظریه متخصص طب کار بصورت خودکار

در نسخه جدید نرم افزار طب کار هویاطب امکان ارائه نظریه نهایی بصورت هوشمند توسط نرم افزار ایجاد گردید. در این نسخه، نرم افزار با مقایسه شاخص های مختلف سلامت فرد همچون شاخص توده بدنی (BMI)، قند خون، چربی و … پیشنهاداتی را در بخش توصیه ها به متخصص طب کار ارائه می نماید. این موضوع سبب افزایش سرعت عمل و دقت کار متخصص طب کار خواهد شد.

معاینات دوره ای نیروگاه شهید منتظرقائم

انجام معاینات طب کار بصورت الکترونیک

نیروگاه شهید منتظر قائم با تعداد حدودا ۶۰۰ نفر پرسنل در استان البرز در سال جاری با همکاری مرکز تخصصی طب کار فردیس معاینات پرسنل خود را بصورت سیستمی با استفاده از نرم افزار طب کار هویاطب انجام داد. در این معاینه کلیه بخش های معاینه شامل پذیرش، اپتومتری، ادیومتری ، ویزیت پزشک در محل نیروگاه با استفاده از تجهیزات الکترونیکی انجام شد و کارشناس صنعت نیز با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی هویاطب بصورت لحظه ای معاینات را رصد نمود.

طراحی فرم A3

امکان پرینت فرم در اندازه A3
جهت شکیل تر شدن پرونده های طب کار امکان پرینت پرونده های مصوب وزارت بهداشت علاوه بر فرم A4 که سابقا در نرم افزار طب کار هویاطب وجود داشت، فرم A3 نیز طراحی شد. بدین ترتیب با استفاده از پرینترهای A3 در هر برگ چهار صفحه چاپ شده و فرم های معاینه همچون یک پرونده درون پوشه قرار میگیرد.

انجام معاینات ادواری گروه پژوهش صنعت مدرن

با استفاده از نرم افزار طب کار هویاطب

استفاده از نرم افزار طب کار هویاطب در تکمیل پرونده های سلامت شغلی باعث افزایش سرعت، دقت و راندمان کاری پرسنل مراکز تخصصی طب کار خواهد شد. مرکز تخصصی طب کار ایمن پویش البرز (آیپا) از جمله مراکز تخصصی طب کار با سابقه در استان تهران می باشد که از ابتدای سال ۱۴۰۰ در حال استفاده از نرم افزار طب کار هویاطب است.

ثبت بیش از ۲۰ هزار پرونده در یک مرکز طب کار

استفاده از نرم افزار طب کار هویاطب
مجموعه شرکتهای بهینه سازان آتیه آزما و مرکز تخصصی طب کار پایا از جمله شرکت های طرف قرارداد شرکت هوشمند یاوران آتیه می باشد که در دو سال گذشته تجربه استفاده از نرم افزار هویاطب را دارد. انجام معاینات ادواری و بدواستخدام با استفاده از این نرم افزار باعث افزایش سرعت و دقت کار شده است. این مرکز تا این لحظه بیش از ۲۰ هزار پرونده طب کار در نرم افزار ثبت نموده است.